Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, ülkemizin önde gelen en büyük bankalarının en son geliştirdikleri güvenlikli e-ticaret sistemleri ile çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kesinlikle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Bu sipariş sürecinin ve sunduğumuz hizmetlerin bir parçasıdır.

 

Siparişlerin en iyi şekilde hazırlanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler tarafımızca güvenli bir şekilde saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına dijital yollar ile aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Dekoratifevim.Net müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde sektörde pazar araştırması yapan firmalar için istatistiki veri olarak kullanılabilmektedir.

 

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarası, güvenlik numarası vs. ) Dekoratifevim.Net tarafından kesinlikle tutulmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. SSL - Güvenlik Sertifikası anlamına gelmekte olup, Dekoratifevim.net üzerinde kullanılan kredi kartı bilgilerinin şifreli olarak bankaya gönderilmesini sağlar. Bu yolla kredi kartı bilgileriniz güvenli bir şekilde taşınır ve çalınma riski ortadan kalkar.

Kişisel Taahhüt

Müşteriler Dekoratifevim.net'te kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz -yasaların öngördüğü ölçüde- derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Dekoratifevim.net'e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman admin@dekoratifevim.net e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.